Posadzki żywiczne

Posadzki żywiczne, epoksydowe stosuje się wszędzie tam, gdzie podłogom stawia się wysokie wymagania odnośnie funkcjonalności, wytrzymałości i estetyki. Spełniają bardzo ważną rolę w wielu obiektach przemysłowych, obiektach użyteczności publicznej i innych. Kompleksowe systemy posadzek przemysłowych są dostosowywane do wymagań stawianych posadzkom z żywic, które są eksploatowane w różnych, często trudnych warunkach. Proponujemy Państwu profesjonalne ich wykonawstwo zarówno w budynkach nowo powstałych jak i w zakresie remontu.

Skutecznym rozwiązaniem, które pozwala ochronić, uszczelnić i przedłużyć żywotność posadzki są wykonywane przez nas powłoki żywiczne.

Posadzki z żywic syntetycznych od momentu powstania znalazły bardzo szerokie zastosowanie. Ilość miejsc, w których mogą być układane powoduje, iż są one materiałem uniwersalnym. Posadzki żywiczne charakteryzują się bardzo dużą odpornością mechaniczną i chemiczną. Żywotność posadzek określana jest na minimum kilkanaście lat. Posadzki są estetyczne, kolorowe, bardzo łatwe w utrzymaniu czystości, tworzą bezspoinową powierzchnię. Różnią się grubością (1 – 5 mm, lub cienkie powłoki malowane 0,2 – 1 mm) oraz strukturą żywicy (powierzchnia gładka, wypełniona piaskiem kwarcowym lub antypoślizgowa).

Żywice syntetyczne wykonuje się w kilku podstawowych systemach:

  • wylewanym
  • zacieranym
  • malowanym

Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem, a wszystkie prace wykonujemy sami. W ten sposób możemy zapewnić Państwa, że świadczone przez nas usługi są na najwyższym poziomie.

Bezpłatna wycena!

Nasi partnerzy

cemex
hydrosowa